Фото, зроблене в лондонському метро, стало найкращим фото дикої природи-2019Бійку мишей в лондонському метро назвали найкращим фото дикої природи у 2019 році.

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє спільнота Територія.


Переможцем конкурсу Лондонського музею природознавства LUMIX People’s Choice Award став британець Сем Роулі, якому вдалося зафіксувати бійку мишей за крихти їжі в лондонському метро.


За світлину «Сварка на станції» він отримав звання кращого фотографа дикої природи 2019 року за версією глядачів. Його фотографію обрали серед 25 найкращих знімків з 48 тисяч заявок зі 100 країн.


Роулі розповів, що протягом тижня щовечора гуляв різними станціями метро. В один з днів йому вдалося спіймати кадр, де дві миші б’ються за крихти їжі. «Сварка» тривала менше секунди, але фотограф встиг зробити момент вічним.


«Сподіваюся, знімок показує, що несподівану драму можна побачити в найбільш повсякденних частинах міського середовища», — зазначив Роулі.Джерело статті: “https://cometa.news/foto-zroblene-v-londonskomu-metro-stalo-najkrashhim-foto-dikoi-prirodi-2019/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя