Як нардепи з Прикарпаття голосували за більші штрафи за відмову в проїзді ветеранам

news-image: Як нардепи з Прикарпаття голосували за більші штрафи за відмову в проїзді ветеранам
У Раді збільшили штрафи за відмову в пільговому проїзді учасників бойових дій.

Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №0893 «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян». Об этом сообщает gorobzor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що документ спрямований на те, щоб збільшити штраф за відмову перевізників у безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам. Зараз адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 136 гривень.

Законом вносяться зміни до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачається збільшення штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 850 гривень.

За документ проголосували 303 нардепи. Кореспондентка Бліц-Інфо перевірила, як волевиявились нардепи-мажоритарники від Прикарпаття.

"За" проголосували: Зіновій Андрійович, Ігор Фріс, Едуард Прощук, Олександр Матусевич, Володимир Тимофійчук, Оксана Савчук.

Андрій Іванчук — не голосував.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/yak-nardepy-z-prykarpattya-golosuvaly-za-bilshi-shtrafy-za-vidmovu-v-proizdi-veteranam.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя