Між ким обирають українці, що не визначилися, і до кого перейшли голоси Порошенка

Чому змінилися рейтинги кандидатів у президенти?

Українці, що не визначилися з вибором, обирають між двома кандидатами в президенти. Але вплинути на визначеність може будь-що. Корупційний скандал в "Укроборонпромі" суттєво вплинув на відтік голосів від Порошенка. Об этом сообщает glamurchik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку 24 каналу висловив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Як зауважує соціолог, невизначені виборці завжди є. Таких дуже багато на Західній Україні, де виборець поділений між Порошенком, Тимошенко і Гриценком. До того ж, розповідає Антипович, виборець, якщо і визначився, може приховати свою відповідь від соціологів. Або ж вагається, вибираючи між цими трьома кандидатами.

Які останні дані соціологів? Як свідчать дані дослідження соціологічної групи "Рейтинг", за Володимира Зеленського 31 березня готові проголосувати 24,7% (серед тих, хто визначився і піде на вибори), за Юлію Тимошенко – 18,3%. Петро Порошенко посідає третю позицію з результатом 16,8%. За ним ідуть Анатолій Гриценко і Юрій Бойко з приблизно однаковими результатами (близько 10%). Як зазначено у повідомленні групи "Рейтинг", за останній тиждень зміцнили свої позиції Гриценко та Тимошенко. Не визначилися з вибором близько 25%.

Якщо аналізувати симпатії, довіру до тих чи інших політиків, то лідерами серед невизначених є Зеленський і Тимошенко. Між цими двома кандидатами і визначаються загалом українці, які поки не знають, кого підтримати на виборах,
– говорить Олексій Антипович.

При цьому фахівець відзначає: вплинути на явку і визначеність може все, що завгодно.

Корупційний скандал в "Укроборонпромі" суттєво в негативному сенсі вплинув на рейтинги Порошенка. В останньому дослідженні зафіксовано перехід виборців, які на сто відсотків не були впевнені у виборі Порошенка, до Гриценка. Плюс це співпало з його об’єднанням з Андрієм Садовим і спричинило підвищення рейтингу Гриценка,
– зазначив Антипович.

Що відомо про корупцію в "Укроборонпромі"?Команда журналістських розслідувань Bihus.Info з’ясувала, що Ігор Гладковський – син на той час першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами. За даними журналістів, розмір розкрадань становить щонайменше 250 мільйонів гривень. До корупційних операцій, переконують журналісти, є причетними Олег Гладковський (раніше був бізнес-партнером президента Петра Порошенка), екс-керівник "Укрспецекспорту" і глава держконцерну "Укроборонпром" Павло Букін, а також директори підприємств та інші посадовці держконцерну.

Відповідно до розслідування, угоди організовували через 3 головні фірми-прокладки. Однією з таких фірм нібито був завод "Кузня на Рибальському", який на тоді належав Порошенку. Окрім того, центром оборудок стала підставна компанія "Оптимумспецдеталь". У 2016 році, розслідуючи одну зі справ щодо "Укроборонпрому", військова прокуратура виходила на неї. 27 лютого в НАБУ повідомили, що почали досудове розслідування за ознаками привласнення, розтрати майна або оволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

президентські вибори 2019


Джерело статті: “http://24tv.ua/mizh_kim_obirayut_ukrayintsi_shho_ne_viznachilisya_i_do_kogo_pereyshli_golosi_poroshenka_n1125255”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя