IKEA змінила план “приходу” в Україну через затримку будівництва ТРЦ


Шведська меблева компанія IKEA змушена змінити плани виходу на український ринок через затримку будівництва Ocean Mall у Києві

Компанія розглядає альтернативні шляхи запуску бізнесу в Україні, передає Інтерфакс-Україна. Об этом сообщает drinktime.in.ua со ссылкой на СМИ.

"IKEA підтверджує своє прагнення змінювати на краще повсякденне життя українців, пропонуючи доступні товари та рішення для дому. З огляду на затримку будівництва та отримання дозволів ТРЦ Ocean Mall, компанія розглядає альтернативні опції, які дають змогу їй вийти на український ринок у найкоротші терміни", — йдеться в офіційній відповіді компанії.

У ній наголошується, що більш докладну інформацію щодо виходу IKEA в Україні "буде оприлюднено щойно вона стане доступною".

  • Нагадаємо, 19 грудня 2017 повідомлялося, що найбільший у світі рітейлер товарів для дому шведська компанія IKEA оголосила про вихід на український ринок.
  • Згодом інформацію про вихід IKEA на український ринок підтвердив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

  • Наприкінці літа 2019 року в Києві планують побудувати Oсean Mall, в якому відкриється перший в нашій країні магазин IKEA.

  • У березні стало відомо, що шведська компанія IKEA шукає в Києві 4 приміщення для магазинів, де будуть видавати замовлення з інтернету.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/11/ikea_zminyla_plan_prykhodu_v_ukrayinu_cherez_zatrymku_budivnyctva_trc”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя