Президент Порошенко у Житомирі бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Президент Порошенко у Житомирі бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Сьогодні, 11 березня, Президент України Петро Порошенко перебуває у Житомирі. Об этом сообщает joinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.


Під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Петро Порошенко, зокрема, зазначив, що саме завдяки реформам вдалося створити боєздатну та ефективну армію, яка є гарантом незалежності нашої держави. Він додав, що нині час, коли Україна обирає своє майбутнє.


«Дуже важливо, що зараз ми спираємось на потужний фундамент, зведений протягом останніх п’яти років. Ми в рекордно стислий термін побудували українську армію. Не відновили, не модернізували, а побудували нову армію, яка тепер і зараз входить до числа десяти найкращих армій на континенті. Вже наші партнери по країнам-членам НАТО вчаться в української армії бойовому досвіду», — сказав Президент.


«А боєздатність української армії зростає щодня. Тижня не минає без повідомлень про отримання нею нової зброї, створеної на оборонних підприємствах України», — зазначив Глава держави.


«Армія звільнила дві третини Донбасу, армія зупинила ворога і міцно тримає оборону на східних рубежах держави. Вперше в історії ми маємо не паперові, а реальні гарантії нашої української незалежності. І ці гарантії в руках наших українських воїнів. Навчених, добре озброєних, вихованих на традиціях визвольної боротьби українців», — підкреслив Петро Порошенко.


Він подякував житомирянам за підтримку та допомогу, яку вони надавали та надають українським військовим частинам розташованим на Житомирщині, зокрема легендарній 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.


«Знаю, що і 95-а і 30-а окрема механізована бригада імені Костянтина Острозького і інші частини українського війська, користуються повагою і любов’ю житомирян і усіх українців. Вони заслужили цю повагу і любов», — зазначив Глава держави.


Президент подякував житомирянам за мужність і героїзм у захисті держави та вшанував пам’ять 217 загиблих героїв з Житомирщини, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Polityka/prezident-poroshenko-u-zhitomiri-bere-uchast-u-zasidanniradi-regionaln-10820737.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя